top of page

Průběh ošetření

Ošetření začíná rozhovorem, během kterého terapeut zjistí, s čím přicházíte.

Pomůže vám spojit se se svým tělem a uvolnit se. Až se budete cítit připraveni, terapeut vás pozve v lehkém oblečení na masážní stůl. Pohodlná poloha vám umožní zajistit si z terapie maximální užitek. Polohu těla můžete přizpůsobit svým aktuálním potřebám/pocitům.

 

Po úvodním usazení na lehátku vám terapeut nabídne kontakt. Dotek se děje velmi respektujícím a jemným způsobem a nepřesahuje tlak 5 gramů. Nejprve to bývá dotek na periferii těla. Pokračujete

v hlubší relaxaci a terapeut začíná vnímat celkové uspořádávající síly vašeho organismu. Postupně vyvstávají do popředí léčebné procesy, které přinášejí fyzickou i psychickou úlevu.

 

Každé ošetření je naprosto individuální a unikátní. Terapeut nepracuje mechanicky, ale "naslouchá" celému systému jako celku. Tělo si vezme z každého ošetření tolik, kolik je připraveno přijmout a tak nedochází k přehlcení systému, nebo narušování hranic. V závěru ošetření vás terapeut kontaktuje opět na periferii, aby tělu umožnil změny zaintegrovat. V této fázi můžete prožívat stavy hlubokého klidu a vyrovnání svého těla ke střední linii.

 

Ošetření uzavírá rozhovor, během kterého můžete s terapeutem prodiskutovat vjemy z ošetření, případně se zeptat na další otázky, které vyvstanou. Rozhovor podporuje přechod ze stavu hluboké relaxace/meditace do stavu běžného fungování.

 

Důležité: Ošetření nekončí v okamžiku, kdy odcházíte domů. Některé léčebné procesy se mohou dokončovat ještě několik hodin někdy i dní. Dopřejte si proto volnější režim.  V některých případech se může ojediněle stát, že léčebné procesy neodezní do 3 dnů, pak kontaktujte terapeuta, dovede vás bezpečně k uzavření procesu.

Ošetření kraniosakrální biodynamiky

Kraniosakrální biodynamika je vzdělaný, specifický neinvazivní dotek, který podporuje vrozenou schopnost vašeho těla uzdravit se.

Kraniosakrální biodynamika je celostní energetická medicína, díky které se můžete zbavit následků stresu, vyčerpání, bolestí zad a mnoha dalších zdravotních problémů.

Ošetření trvá 90min.
Cena: 1700 Kč dospělí / 900 Kč děti do 15let

bottom of page