Průběh ošetření

Ošetření začíná rozhovorem, během kterého terapeut zjistí, s čím přicházíte.

Pomůže vám spojit se se svým tělem a uvolnit se. Až se budete cítit připraveni, terapeut vás pozve v lehkém oblečení na masážní stůl. Pohodlná poloha vám umožní zajistit si z terapie maximální užitek. Polohu těla můžete přizpůsobit svým aktuálním potřebám/pocitům.

 

Po úvodním usazení na lehátku vám terapeut nabídne kontakt. Dotek se děje velmi respektujícím a jemným způsobem a nepřesahuje tlak 5 gramů. Nejprve to bývá dotek na periferii těla. Pokračujete

v hlubší relaxaci a terapeut začíná vnímat celkové uspořádávající síly vašeho organismu. Postupně vyvstávají do popředí léčebné procesy, které přinášejí fyzickou i psychickou úlevu.

 

Každé ošetření je naprosto individuální a unikátní. Terapeut nepracuje mechanicky, ale "naslouchá" celému systému jako celku. Tělo si vezme z každého ošetření tolik, kolik je připraveno přijmout a tak nedochází k přehlcení systému, nebo narušování hranic. V závěru ošetření vás terapeut kontaktuje opět na periferii, aby tělu umožnil změny zaintegrovat. V této fázi můžete prožívat stavy hlubokého klidu a vyrovnání svého těla ke střední linii.

 

Ošetření uzavírá rozhovor, během kterého můžete s terapeutem prodiskutovat vjemy z ošetření, případně se zeptat na další otázky, které vyvstanou. Rozhovor podporuje přechod ze stavu hluboké relaxace/meditace do stavu běžného fungování.

 

Důležité: Ošetření nekončí v okamžiku, kdy odcházíte domů. Některé léčebné procesy se mohou dokončovat ještě několik hodin někdy i dní. Dopřejte si proto volnější režim.  V některých případech se může ojediněle stát, že léčebné procesy neodezní do 3 dnů, pak kontaktujte terapeuta, dovede vás bezpečně k uzavření procesu.

Ošetření kraniosakrální biodynamiky

Kraniosakrální biodynamika je celostní energetická medicína, díky které se můžete zbavit následků stresu, vyčerpání, bolestí zad a mnoha dalších zdravotních problémů.

Ošetření trvá 90min.

Cena: 1200 Kč dospělí / 600 Kč děti do 15let

​© 2017 Dynamický klid by Šárka Havlíčková.